Maszyny

Rozwiń menu

Linia do produkcji włóknin puszystych

Linia do produkcji włóknin puszystych wyposażona jest w trzy zasilarki, co gwarantuje zachowanie ciągłości w dostawie surowca. Z zasilarek odważony surowiec transportowany jest za pomocą taśmociągu do zespołu wstępnie otwierającego oraz rozczesującego. Po przejściu przez zespół wstępny, włókna uzyskują odpowiednie rozczesanie i trafiają do komory wibracyjnej, z której w formie stałego runa transportowane są do zgrzeblarki. Ze zgrzeblarki wyjeżdżają dwa runa, które przejeżdżają do układacza i rozciągarki, a wszystko to w celu przyśpieszenia procesu oraz zminimalizowania strat (do 40%) podczas produkcji niskich gramatur. Następnie gotowe runo jest przekazywane do pieca i w nim następuje związanie warstw metodą zgrzewania. Z pieca wyjeżdża gotowy produkt, który jest cięty na odpowiednie szerokości oraz długości.
Istnieje możliwość doposażenia linii w kalander oraz w igłowarki, co przekształca cała linię w kompletną linię do produkcji filcu.

Model Alfatex AM-1003
Wydajność 200 [kg/h] (przy gramaturze 100 [g/m²] i poniżej)
300-350 [kg/h] (przy gramaturze 200 [g/m²] i powyżej)
Szerokość finalna 3200 [mm]
Możliwość produkowania gramatur od 80 [g/m²] do 2000 [g/m²]
Prędkość pracy do 20 [m/minuta]
Obicie zgrzeblarki piłowe
Stan NOWA

ZAPYTAJ O CENĘ

Linia do produkcji włóknin puszystych

Linia do produkcji włóknin puszystychLinia do produkcji włóknin puszystychLinia do produkcji włóknin puszystychLinia do produkcji włóknin puszystychLinia do produkcji włóknin puszystychLinia do produkcji włóknin puszystychLinia do produkcji włóknin puszystychLinia do produkcji włóknin puszystychLinia do produkcji włóknin puszystychLinia do produkcji włóknin puszystychLinia do produkcji włóknin puszystychLinia do produkcji włóknin puszystychLinia do produkcji włóknin puszystychLinia do produkcji włóknin puszystychLinia do produkcji włóknin puszystych
« wróć do listy
Skorzystaj z formularza Zadaj nam pytanie on-line
Skorzystaj z formularza kontaktowego